De uitdaging:
Door de groei van dit bedrijf werden er ad hoc allerlei verschillende modellen losstaande kopieer- machines, printers, scanners en faxen aangeschaft. Hierdoor werden sommige machines aanzienlijk overbelast, en andere onderbelast. Ook was er een administratieve wildgroei door de vele verschillende facturen en betalingen aan verschillende dienstverleners. Daarnaast waren er allerlei verschillende soorten verbruiksgoederen en traden er problemen op bij de ondersteuning voor al die verschillende modellen.
De oplossing:
Het eindresultaat:
“Dit initiatief heeft onze kosten teruggedrongen, de efficiency verhoogd en ons documenten- management verbeterd. Het team van KYOCERA heeft aandachtig naar onze wensen geluisterd.
We zijn verschillende keren bij elkaar gekomen en zij kwamen met een geweldig voorstel dat onze verwachtingen ver oversteeg.”
Mr. Herbert Mulindwa, Service Delivery & Infrastructure Manager, Bamburi Cement Nairobi, Kenya