Platina RBA-certificering voor Shilong plant.
Onze Shilong-fabriek in China heeft een Platinum-certificering ontvangen van de Responsible Business Alliance (RBA), een bedrijfsalliantie die zich richt op het ondersteunen van een veilige werkomgeving en de rechten van werknemers binnen de toeleveringsketen van de elektronica-industrie.

RBA voert gevalideerd VAP-auditprogramma's uit om te evalueren of de bedrijven die lid van de alliantie zijn voldoen aan hoge normen op het gebied van arbeid, ethiek, milieu, gezondheid, veiligheid en managementsystemen volgens de RBA-gedragscode en wet- en regelgeving.
We zijn er trots op dat onze Shilong plant, waar we met 4.292 medewerkers multifunctionals, printers en duurzame OPC*-drums produceren, de hoogst mogelijke Platinum-certificering heeft behaald. Deze certificering wordt alleen toegekend aan bedrijven die hun toewijding aan verantwoord ondernemen laten zien en een perfecte score van 200 punten behalen in het VAP-auditprogramma.
*OPC (organic photo conductor)
